Podlahové topení

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektrického podlahového vytápění. připravíme vám individuální návrh, realizujeme dodávku včetně instalace elektrického podlahového topení.
Součásti našich služeb je provedení všech zkoušek i elektro revizí.

Zvýšený komfort při úspoře nákladů za vytápění
Podlahové vytápění přináší pohádkový komfort a navíc pomáhá šetřit provozní náklady!
Elektrické podlahové topení se instaluje u povrchu podlahy, což umožňuje rychlé zahřátí místnosti. Díky optimálnímu rozložení tepla pociťujete tepelnou pohodu již při teplotách o 2 stupně nižších než je obvyklé. I pro ty z vás, kteří používají jiné způsoby topení, máme dobrou zprávu. Stačí, když naše chytré podlahové vytápění použijete jako doplněk vašeho stávajícího systému a o svůj komfort nepřijdete. Na jaře nebo na podzim můžete konvenční topení vypnout a udržovat podlahy teplé, komfortní a útulné. Váš pes vám to potvrdí!
Zdravé a bezpečné vytápění
Suché podlahy: lepší hygiena, snadnější úklid Elektrické podlahové vytápění způsobuje menší pohyb vzduchu, a tím i menší prašnost. Další výhody poskytuje v koupelně a ve vlhkých prostorách. Mokré podlahy schnou mnohem rychleji, snižuje se tak riziko plísní, roztočů a vzniku alergií. Suchá podlaha se také snadněji udržuje v čistotě, neboť se na ní nelepí prach.
Nepatrná elektromagnetická pole
Domovní zařízení a domácí elektronika může vytvářet elektromagnetická pole. Díky konstrukci z tenkých vodičů jsou elektromagnetická pole, vyzařovaná u výrobků Raychem, zanedbatelná.
Trojnásobná záruka
Záruka spolehlivé značky Systémy podlahového vytápění Raychem jsou známé svou dlouhou životností a kvalitou. Topné kabely jsou vyrobeny z kvalitních polymerů zajišťujících zvýšenou trvanlivost. Na naše systémy vytápění poskytujeme 12 let záruky.
Snadná instalace, ideální pro všechny typy podlah
Podlahové topení je možné instalovat pod každou podlahu. Nezabírá místo v obytném prostoru a umožňuje libovolné umístění nábytku. Doma nebo v kanceláři, v koupelně nebo v obývacím pokoji, systém podlahového topení Raychem je tou nejlepší volbou pro tepelnou pohodu vašeho domova. Všechny naše systémy podlahového vytápění se skvěle kombinují s nejrůznějšími druhy podlahových krytin, mramor, kámen, dřevo, laminát, koberce, linolea, atd.
Snadno a bez problémů
Systémy Raychem je možné namontovat přímo na existující podlahu. Zabrání se tak zbytečnému prachu, špíně a hluku! Rohož T2QuickNet má tloušťku pouhé 3 mm, takže navýšení konstrukční výšky podlahy nepředstavuje žádný problém. Dokonce i samoregulační systém T2Red a T2Reflecta má pouze 13 mm tloušťky. Zeptejte se u specializovaného distributora nebo svého oblastního partnera na radu, který systém je pro vás nejvhodnější.
Standardní report
Samoregulační technologie elektrického vytápění
Jedinečný samoregulační systém pro každou místnost. V šedesátých letech vyvinul Raychem, jako první výrobce na světě, samoregulační topné kabely. Tyto kabely automaticky přizpůsobují svůj topný výkon, a tím kompenzují teplotní změny. Vnější plášť, opletení a vnitřní plášť poskytují ochranu proti mechanickým, chemickým a elektrickým vlivům... ale vlastní kouzlo se ukrývá ve vodivém jádru. Více se dozvíte na stránkách výrobce Raychem
Řešení elektroinstalace bytových jáder
Připravíme a provedeme kompletní řešení elektroinstalace vašeho bytového jádra, koupelny nebo kuchyně.
20letá záruka Total Care
Kvalitní produkty – nainstalované a zkontrolované profesionálním elektrotechnikem – zajistí pomocí služby Total Care vlastníkům domů pohodlí hřejivé podlahy. Při instalaci systémů podlahového topení firmy Raychem mohou nyní elektrotechnici nabídnout zákazníkům až 20 let dlouhou záruční dobu díky záruce Total Care. Společně s ní zákazník získá i plnou podporu kvalitní značky.
Historie cen a pozic